Prenájom minibusov, mikrobusov, dodáviek, minivanov
7-, 8-, 9-miestnych osobných vozidiel

Ponuka 7-miestnych áut na prenájom:

Všetky naše 7-miestne minibusy sú pravidelne dezinfikované ozónom

OPEL VIVARO 2,0 Life WESTFALIA

Opel Vivaro Westfalia
Výkonný, priestranný, a nadštandardne vybavený minibus Opel Vivaro v špeciálnej edícii Life Westfalia ponúka siedmim cestujúcim (vrátane vodiča) veľké pohodlie na cestách i na dovolenke. Vďaka silnému a zároveň úspornému motoru, šesťstupňovej prevodovke, tempomatu, prednej a zadnej cúvacej kamere ako aj vďaka parkovacím senzorom bude riadenie tohto vozidla potešením. Vo svojej výbave má tiež palubné počítače, dažďový senzor, automatické denné svietenie a rádio s navigáciou či DVD-prehrávačom. Teplotný komfort zabezpečuje dvojzónová klimatizácia a dvojzónové kúrenie, nezávislé teplovzdušné kúrenie, vodičovo a spolujazdcovo sedadlo sú elektricky vyhrievané. Výhodou tohto vozidla je aj variabilný interiér. Viaceré samostatne nastaviteľné sedadlá majú vlastnú lakťovú opierku, stredné sedadlá a zadná lavica sú posuvné, čím sa dá meniť veľkosť priestoru v batožinovom priestore podľa potreby či meniť veľkosť priestoru pre nohy. Pri rozložení lavice sa jednoducho vytvorí posteľ pre pohodlné spanie v aute. Vo vozidle sa nachádzajú praktické ukladacie priestory ako aj uzamykateľný trezor.

cenovka
sedadlo
max. 7 miest
na sedenie
pumpa
diesel
Ø 7 L/100km
prevodovka
6 stupňová
manuálna
mikrobus
D: 4,9 m
Š: 2,2 m
V: 2,0 m
wifi
internet
v rámci SR
zadarmo
dialnica
dialničná známka
SR ročná
tazne
ťažné z.:
áno
vodičský preukazvodičský preukaz:
Typ B

FOTOGALÉRIA:
7 miestne Opel Vivaro Westfalia 7 miestne Opel Vivaro Westfalia 7 miestne Opel Vivaro Westfalia 7 miestne Opel Vivaro Westfalia 7 miestne Opel Vivaro Westfalia

Poznámka: V prípade špeciálnych požiadaviek sa budeme snažiť vyjsť Vám v ústrety a zabezpečiť všetko, čo potrebujete k Vašej príjemnej a pohodlnej jazde.
Facebook
© 2014. Webdesign and coding Aemit